Hakkımızda

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi sesleri

Türkiye’nin ilk online seslendirme kastı olan mehmetonur.com 2003 senesinde yapımcı ve uluslararası seslendirme sanatçısı Mehmet Onur tarafından kurulmuştur. Dünyaca ünlü bağımsız seslendirme değerlendirme kuruluşu SaVoa (Society of Accredited Voice Over Artists) tarafından sesinin dünya standartlarında olduğu tescillenen tek Türk seslendirme sanatçısı olan Mehmet Onur, merkezi Las Vegas’ta bulunan World Voice Organisation’nın kurucu üyesidir. Başta Türkçe olmak üzere Türkiye’nin ve dünyanın en iyi seslerini bünyesinde barındıran seslendirme ajansımız yıllar içinde birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Misyonumuz:

İçerik oluşturucuları ve yapımcılar ile dünyanın en iyi seslerini bir araya getirirken kaliteli ve eşsiz yetenekler ile çalışmak en büyük önceliğimizdir. İstemiş olduğunuz seslendirme dili veya ülkesi ne olursa olsun sizi ideal seslendirme sanatçıları ile buluşturma konusunda tutku ile çalışıyoruz.

Hizmetler:

Kapsamlı Seslendirme Kastı: Dünyanın dört bir yanından, her biri kendine özgü bir ses tonuna, ses rengine, yeteneğine ve deneyimine sahip, binlerce seslendirme sanatçısından oluşan bir seslendirme kastına ev sahipliği yapıyoruz.

Çok Dilde Uzmanlık: Farklı dillerde uzmanlaşmış ekibimiz, proje gereksinimlerinizi anlayıp istediğiniz dilde sizi uygun seslendirme sanatçıları ile sorunsuz bir şekilde buluşturmayı hedefler.

Kolaylaştırılmış Kast Süreçleri: Kuruluşumuzdan bu yana seslendirme kastını basit ve hızlı hale getirmeyi amaçladığımız için; sanatçı seçimi danışmanlığından ses kaydına kadar, yolun her adımında süreçleri kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Sitemiz içindeki Dublaj Hesaplama ve Shortlist araçlarını kullanarak prodüksiyonlarınıza hız kazandırabilirsiniz.

Kaliteye Bağlılık: Projenizin mümkün olduğunca profesyonel ve etkili duyulmasını sağlamak için her zaman dünya standartlarındaki ekipmanlar ve seslendirme sanatçıları ile çalışıyoruz.

Yirmi yılı aşkın deneyimimizle, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok projeye ve yapıma ses verdik:

TV Reklamı Seslendirmesi

Radyo Reklamı Seslendirmesi

Sosyal Medya Reklamı Seslendirmesi

Tanıtım Filmleri ve E-Öğrenim Seslendirmesi

Belgesel ve TV Programı Seslendirmesi

Animasyon ve Video Oyunları Dublajı

Kurumsal Film Seslendirmesi

Podcast Prodüksiyonu ve Seslendirmesi

Yabancı Dilde Seslendirme ve Dublaj

Neden Mehmet Onur USA?

Küresel Erişim: Dünyanın her köşesinden sesler sunarak projenize en uygun olanı bulmanızı sağlıyoruz.

Kişiselleştirilmiş Hizmet: İstediğiniz sonuca ulaşmak için size özel çözümler sunarak benzersiz ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlamaya zaman ayırıyoruz.

Tutku ve Uzmanlık: Ekibimiz seslendirme konusunda tutku ile çalışmaktadır ve sürecin her adımında size rehberlik edecek uzmanlığa sahiptir.