Hizmetler

Mehmet Onur Uluslararası Seslendirme Ajansı Hizmetleri

Hizmetler:

Mehmet Onur Uluslararası Seslendirme Ajansı, 21 yılı aşkın tecrübesiyle reklamdan dublaja, podcastten tanıtım filmine kadar her türlü seslendirme ihtiyacını karşılayacak geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Seslendirme Kastı:

Mehmet Onur Uluslararası Seslendirme Ajansı, seslendirme dünyasının en tecrübeli ve ünlü isimleri başka olmak üzere dünyanın dört bir yanından binlerce seslendirme sanatçısını bir araya getirmiş geniş ve zengin bir kasta sahiptir.

Yabancı Dilde Seslendirme:

Farklı ülkelerde yaşayan ve farklı anadillere sahip ünlü seslendirme sanatçılarından oluşan deneyimli kadroyla Arapça’dan İngilizce’ye, Almanca’dan Japonca’ya kadar birçok farklı dilde seslendirme hizmeti sunmaktadır.

Podcast Prodüksiyonu:

Mehmet Onur Uluslararası Seslendirme Ajansı,podcast projelerinde konseptin oluşturulmasından seslendirmesine, müzik seçiminden miksajına ve yayına kadar her aşamada yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir.

Lokalizasyon:

Projenin hitap ettiği hedef kitlenin kültürüne ve diline uygun şekilde seslendirme, altyazı ve dublaj hizmeti ile global pazarlarda lokal olarak yankı bulmasını ve anlaşılmasını sağlamak için deneyimli editörler, çevirmenler ve seslendirme sanatçıları ile çalışıyoruz.

Ses Tasarımı:

Bünyemizde bulunan deneyimli ve yaratıcı ses mühendislerimiz ile projelerinizi daha duyulur, daha parlak, daha renkli ve etkili kılmak için dünya standartlarında ses tasarımı hizmeti veriyoruz.